Grotere aantallen kopen of niet (natuurlijk)


Gisteren boodschappen gedaan. En dan is het zinvol om toch prijzen te vergelijken of om eventueel grotere hoeveelheden te halen.

Mijn ontdekking van gisteren: Een tube met tabletten om het gebit te reinigen kost €1,60 bij de Jumbo. (Ik had er 12 nodig!). Besloten om het niet te doen. Door naar de action. Daar kostte een tube (weliswaar eigen merk) €0,79 .

Het verschil is €0,82 per tube! dat scheelt meer dan de helft! Dan kun je bij de action dus 2 tubes halen voor de prijs van 1 tube bij de Jumbo. Op jaarbasis scheelt dit toch €9,84.

Ik bedoel maar, elke cent is er een.

Zo heb ik laatst ook 18 pakken koffie gekocht, en dat scheelde €0,50 per pak. Dat is ook weer €9,–

Zijn er nog meer mensen die op voorraad halen? En wat doe je dan met het uitgespaarde geld?
 

Tags: ,

One Response so far.

  1. ck zegt:

    Hoi
    Ja dat doe ik vooral met toiletpapierr (lidl-nll) en
    pure chocolade vd Aldi-de

    N.B
    Het alternatieve gebruik van gebitstabletten.
    Die tabletten vd Action werkten voor het toilet bij mij niet goed.

    Daar werkte azijn het beste.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *